City air

oro kondicionieriai-montavimas,remontas,pildymas,profolaktine prieziura ir techninis aptarnavimas

Kondicionieriu remontas Vilniuje

tel: pasiteirauti 860447100

 

Remontas - tiek buitinių,tiek pramoninių oro kondicionierių remontas,tai specializuotos specifikos,bei irangos reikalaujantis darbas.

Remontuoti - gali, tik specialistas(technikas), toks meistras kuris turi tinkamas kvalifikacijas,bei sertifikuotas licencijuotas, taip pat gamintojo atstovaujama įmonė, gaminio aptarnavimo paslaugų teikėjas.

Garantija - garantuojame kokybiska kondicionierių remontą ir garantija visiems darbams.

 

Nusipirkti oro kondicionierių ar oro kondicionavimo sistemą ir ją įdiegti neužtenka - ją reikia tinkamai eksploatuoti bei nuolat prižiūrėti. Oro kondicionierius, nera kaip  bet kuris kitas namų apyvokos daiktas jis reikalauja įpatingos priežiūros.

Aptarnavimas - būtina oro kondicionieriaus  ilgaamžiškumui užtikrinti. Todėl privaloma reguliariai tikrinti, valyti ir esant būtinybei keisti oro filtrus, patikrinti ir jei reikia papildyti sistemą šaltnešiu (freonu), tikrinti visos kondicionavimo sistemos hermetiškumą bei pačios sistemos darbą. Visa tai ir dar daug daugiau reikalingų darbų susijusių su techniniu aptarnavimu atliekame mes. Be techninio aptarnavimo laikui bėgant kondicionierius visiškai praras efektyvumą, t.y. įrenginys nustos šaldyti ir šildyti, o elektros energijos sąnaudos bus kur kas didesnės.

Dažnas būsimas vartotojas nepasirūpina kondicionieriaus ar kondicionavimo sistemos įrangos aptarnavimu, nors mes tai rekomenduojame kiekvienam. Mūsų specialistai pasiryžę atvažiuoti pas kiekvieną klientą profilaktiškai patikrinti, išplauti, išvalyti agregatus, esant reikalui, ir papildyti sistemas. Visa tai atliekame palankiomis kainomis. Šiuos darbus reikia planuoti, todėl mes siūlome pasirašyti aptarnavimo sutartis, įtraukiant užsakovą į planinės priežiūros sąrašus. Dažniausiai šias sutartis nedvejodami pasirašo užsakovai, kurių oro kondicionavimo objektas reikalauja brangios įrangos ar gamybos proceso.

Raginame visus esamus ir būsimus užsakovus, bei klientus pasirūpinti oro kondicionieriais,bei oro kondicionavimo įranga iš anksto, taip išvengiant nesusipratimų, atsirandančių per patį vasaros įkarštį.