City air

oro kondicionieriai-montavimas,remontas,pildymas,profolaktine prieziura ir techninis aptarnavimas

Kondicionieriu Montavimas

tel.pasiteirauti - 860447100

Kondicionieriaus montavimas...nuo ko pradeti?

1. Kondicionavimo sistema geriausiai montuoti dar prieš vykdant apdailos darbus. Tuo atveju visos komunikacijos gali buti paslėptos sienoje. Be to sistemų montavimas remonto metu yra apie 1,3-1,5 karto pigesnis negu montavimas patalpoje kur remontas jau padarytas.

2. Renkantis oro kondicionavimo sistemą, būtina nors apytikriai žinoti koks šaldymo galingumas jums reikalingas. Juos galima apytiksliai paskaičiuoti žinant kad per 1 m2 lango patenka apie 0,45kW silumos. zmogus išskiria apie 0,15kW, biuro technika silumine energija pavercia apie 30% savo naudojamos energijos. (vienas kompiuteris apytikriai išskiria 0,2kW, lazerinis spausdintuvas - 0,4kW, kopijavimo aparatas - 0,5kW) Kondicionieriaus galingumas turi viršyti visų šilumą skleidžiančių šaltinių spinduliuojamą šiluminę galią.

3. Iš anksto reikia apgalvoti kur bus statomas isorinis kondicionieriaus blokas. Reikėtų vengti montuoti tokiose vietose kur tolimesnis bloko aptarnavimas būtų labai sunkus ar kartais ir neįmanomas be specialios įrangos. Pvz. nereikėtų kabinti bloko ant sienos 16 namo aukšte, nes tai labai apsunkintų tolimesnę jo priežiūrą bei išaugtų aptarnavimo kastai.

4. Vidutinis kondicionierius pašalina iš oro nuo 1 iki 2 litrų vandens per valandą, todėl iš anksto reikėtu numatyti kur bus nuvedamas drenažo vamzdynas. Geriausias variantas yra nuvesti drenažo sistemą į kanalizaciją, tačiau jeigu to neįmanoma padaryti drenažo vanduo išvedamas į lauką.

5. Būtina atminti, kad kokybiškas oro kondicionierius gali tarnauti iki 2 kartų ilgiau negu pigios klasės kondicionierius, todėl kokybiškai įrangai taupyti nereikėtų. Juolab kad kainų skirtumas tarp aukštos klasės ir pigios įrangos sudaro apie 30%, o savikaina skiriasi daugiau nei 2 kartus. Todėl patartina geriau investuoti didesnę pinigų suma į geresnę įrangą, kuri tarnaus neabejotinai ilgiau ir sukels mažiau problemų.

Vidinių kondicionierių blokų montavimas- reikia atkreipti dėmesį į kai kurias detales:
1. Konstrukcija ant kurios bus kabinamas ar kitaip tvirtinamas vidinis blokas turi būti pakankamai tvirta kad išlaikytų jo svorį.
2. Toje vietoje neturi būti jokių kliūčių oro paėmimui ir išmetimui(oro cirkuliacijai).
3. Vieta turi būti patogi vamzdynų ir kalbelių praėjimui iki lauko bloko.
4. Po vidiniu bloku turi būti palikta laisva erdvė, suteikianti galimybę prieiti prie bloko garantinio aptarnavimo metu, taip pat periodiškai atliekant filtrų valymus ir t.t.
5. Įranga turi būti įžeminta.
Išorinių kondicionieriaus blokų montavimas- reikia laikytis šių reikalavimų:
1. Aplink išorinį bloką turi būti palikta pakankamai erdvės , kad efektyviai vyktų oro bei šilumos apykaita;
2. Šilto oro išmetimas turi būti nukreiptas taip kad netrukdytų kaimynams;GARANTIJA. Visus montavimo darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Darbams bei oro kondicionavimo sistemų įrangai suteikiama nuo 2 iki 5(pasleptiems darbams taikome 5 metų garantija) metų garantija priklausomai nuo įrangos gamintojo.
3. Dirbančio bloko triukšmas neturi viršyti nustatytų reikalavimų;
4. Išorinis blokas turi būti montuojamas ant tvirto pagrindo arba kabinant ant sienos tiksliai horizontalioje padėtyje;
5. Drenažinio vandens nuvedimas turi būti sumontuotas taip, kad kondensatas nepatektų ant praeivių, netgi pučiant stipriam vėjui

Sumontuoti oro kondicionieriai  turi užtikrinti:
1. Reikalingą temperatūrą patalpoje;
2. Komfortinį drėgnumą;
3. Oro cirkuliaciją bei oro švarą;
4. Tylų kondicionieriaus darbą;
5. Paprastą prieinamumą prie įrangos aptarnaujant įrangą;
6. Vykdyti specializuotas programas.
Projektuojant kondicionavimo ir mikroklimato sistemą, po to kai su užsakovu suderinami finansiniai ir organizaciniai klausimai, svarbią vietą užima kondicionierių vidinių ir išorinių blokų pastatymo vietos parinkimas.
GARANTIJA. Visus montavimo darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Darbams bei oro kondicionavimo sistemų įrangai suteikiama nuo 2 iki 5(pasleptiems darbams taikome 5 metų garantija) metų garantija priklausomai nuo įrangos gamintojo.

Visada mielai laukiame klientu skambuciu konsultacijai-
mielai jums patarsime, esant reikalui atvaziuosime ir apziuresime (Vilniaus mieste visiskai nemokamai!!!).